Клер де Lune во Текот на Месечината Руно Ќебе (Розева)

Клер де Lune во Текот на Месечината Руно Ќебе (Розева)

Достапно за вашата нарачка
DEN 4320.00
Залиха:

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Супер меки руно ќебе направено со памук се вклопуваат да се заштити вашиот малку еден од студот.Супер пријатно, ќебе има мека на допир чувство на ниска куп руно и кул чувство на памук за целата година удобност.Заврши со појавување обврзувачки тоа е шик прилог на вашето бебе гардероба.Одликувајќи се со поспан месечината во star-исполнет небо со текст кој гласи : Те Сакам до Месечината и Назад.Совршен подарок и расположение за нов пристигнување.Така addictively мека тоа е сигурен да стане вашиот новородените е омилен додаток.Совршен за користење во pram или cot.Димензии : 70 x 100 cm.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата