Radnor Модел 24AH-62 3.420 Прилагодливи Тешки Млазницата До 450A Tweco Број 3 Број 4 Серија МИГ Пиштоли( 36PK)

Radnor Модел 24AH-62 3.420 Прилагодливи Тешки Млазницата До 450A Tweco Број 3 Број 4 Серија МИГ Пиштоли( 36PK)

Достапно за вашата нарачка
DEN 239.76
Залиха:

Лесна идентификација - дел не валани печат на надворешната површина.Млазницата домување - се сече и се формира од 122 dhp легури на бакар цевки.Млазницата слајдови во текот на стандард млазницата изолатор - дел Не 34a (акции Не 1340-1100).Вдлабнати совети се генерално се користи за поголема топлина апликации каде подолго електрични стап-надвор е потребно, или во случаи каде млазницата може да допре работа парче (капи, на самото место, а бод).Флеш Совети се генерално се користи каде што пократок електрични стап-излез е да се користи понекогаш резултира со пократок/построги лак должини, Овој носи совет поблиску до работа парче.Radnor 3.42" Тешки Бакар Млазницата со 5/8" го понесе големина е наменета да се користи со до 450 А Tweco, Tweco No. 4 МИГ пушки.Прилагодливи млазницата кој рамна, испакнати и вдлабнати контакт совет односи се продава како 2 по пакет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата