Креативни Ко-Оп Силно Потресен 3-Ниво Метален Послужавник со Црна Рамка & Rim, Бела

Креативни Ко-Оп Силно Потресен 3-Ниво Метален Послужавник со Црна Рамка & Rim, Бела

Достапно за вашата нарачка
DEN 755.76
Залиха:

Метална конструкција.Потресени бела завршница со црн раб.Идеални за организирање на домот. 10"L x 6. 25"W x 15. 25"H. Секој дом може да користите друга група на коцки за организирање на предмети.Овие се поставени на врвот од едни на други за да се спаси контра простор.Да ги користат во кујната за организирање служи и за мерење прибор, кафе парчиња и чаеви.Во бањата, место навива washcloths во една лента, toiletries во друг и козметика во последните.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата