Giza Памук Soft & Дише Лист Поставите 600 Тема Смета 16-18 Длабок Џеб, ,Големиот Крал Бебе Розова Цврсти

Giza Памук Soft & Дише Лист Поставите 600 Тема Смета 16-18 Длабок Џеб, ,Големиот Крал Бебе Розова Цврсти

Достапно за вашата нарачка
DEN 2615.76
Залиха:

Се ЧУВСТВУВААТ СВЕТЛО & ЕНЕРГЕТСКИ 100% Giza ПАМУК ЛИСТОВИ НА ВАШИОТ КРЕВЕТ : - Големиот Цар големина 4 парче лист поставите вклучени 1 Рамен лист ( 110"x 125" ) 1 Опремени лист ( 80" x 98" ) и 2 навлаки ( 20" X 40" ) Дополнителни длабок џеб од 16-18 Инчен со еластична околу опремени лист.СЕКОЈ ЗАСЛУЖУВА да биде УДОБНО, ПРЕКРАСЕН & РЕЛАКСИРАЧКИ СОН на СИТЕ во ТЕКОТ НА НОЌТА : "BREATHABILITY" : да се Каже не ноќно потење & тежина спијат и кога е топло, ќе го цениме breathability на Египетски памук.Што ова значи дека воздухот може да тече низ листови што ќе ви овозможи да се одморат coolly и удобно во текот на ноќта.Машина за Миење со Ладна Вода Само на Деликатни Циклус за да се Спречи Намалување со Благ Детергент.Хлор, Сушење на Ниска Settings.За да се избегне Брчки, Ние Препорачуваме да се Стави на вашата Листови/навлаки на Вашиот кревет/Перница веднаш По Влечење нив и надвор од Фен.Долго Главен Giza Памук Листови.Сликата е генерирана по Електронски пат, Производ бои може малку да се разликува поради фотографски осветлување извори или вашиот монитор settings !!.Giza Памук Листови, овие листови се чувствуваат мека и Удобност.Гарантирана трајност и удобност, овие листови ќе биде најдобар листови некогаш сте се во сопственост!Дизајниран да се дише за да ви помогне да бидете кул и удобно сите вечер долго.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата