Qric Изолирани Купот На 304 Нерѓосувачки Челик Tumblers Дома Патување Вакуум Колба Inoxidable Преносни Шише Љубители Изолирани Првенство (Боја : C)

Qric Изолирани Купот На 304 Нерѓосувачки Челик Tumblers Дома Патување Вакуум Колба Inoxidable Преносни Шише Љубители

Достапно за вашата нарачка
DEN 900.00
Залиха:

Овој производ е лесен во тежина и е добар придружник за да оди надвор!.Ако би сакале да имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Запечатени и течење-доказ, топлина зачувување и ладно чување.Цврсти и издржливи, преносни на отворено.Јагода живот дизајн, мали и преносливо.Име на производ : изолирани cup Size : 6.7x6.7x20.7cm Weight : 215 grams Capacity : 380ml Color : 4 colors Material : PP + ABS + силициум + 304 од не ' рѓосувачки челик.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата