Tivoli Аудио PALBT Bluetooth AM/FM Радио во Хром

Tivoli Аудио PALBT Bluetooth AM/FM Радио во Хром

Достапно за вашата нарачка
DEN 2855.76
Залиха:

Bluetooth. 5 : 1 Односот AM/FM тјунер. 2.5 во magnetically-заштитени, полн опсег на говорникот.Литиум јонска батерија на пакет со до 16 часа време на репродукција.Помошен влез и стерео приклучок за слушалки излез.Y.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата