Zhangl Играчки, Далечински Управувач Автомобил Играчки,Модел на Автомобил 1:32 Бентли Континентал Gt Легура Автомобил Симулација на Автомобил Модел детска Играчка Дек

Zhangl Играчки, Далечински Управувач Автомобил Играчки,Модел на Автомобил 1:32 Бентли Континентал Gt Легура Автомобил

Достапно за вашата нарачка
DEN 1071.12
Залиха:

▶◀▶Прашува : ▶◀▶1.▶◀▶По-продажбата на услугата : Доколку имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.▶◀▶Предните Тркала на Бентли Континентал Gt е Steerable, Вратата и Предната Маска Може да Се Отвори, на Четири Тркала Може да Биде Флексибилно Ротира, и Модел на Автомобил Може да Се Лизгаше. ▶◀▶Симулирани Тело Форма, 1 : 24 Скала Модел, Ви Дава Различни Визуелното Влијание, Нека Можете да Уживате во Ново Искуство. ▶◀▶Автомобилот се Справува со Различни Агли и Остри Рабови за да се Спречи Намалувања.▶◀▶Производот се Користи : Собирање, Декорација, Подароци, Играчки▶◀▶ве Молиме Користете Го под Надзор на Возрасен.▶◀▶Автомобил Модел на Автомобил 1 : 32 Бентли Континентал Gt Симулација Алуминиумски Умре-Кастинг Играчка Украси Спортски Автомобил Колекција Накит 14 X6 X4 Cm▶◀▶Кликнете▶◀▶Име на Производ : Автомобил Модел▶◀▶Категорија : Бентли Континентал Gt▶◀▶Боја : Зелена, Виолетова, Портокалова▶◀▶Големина : 14 X6 X4 Cm▶◀▶Размер : 1 : 32▶◀▶Материјал : Цинк, Алуминиум, Пластика, Гума▶◀▶Применливи Возраст : 4 Години или Постари▶◀▶Производ Перформанси : на Предната Маска Може да Се Отвори, на Левата и Десната Врата Може да Се Отвори, на Тркала Може да Се Ротира Флексибилно, на Четири Тркала Може да Се Стркала, и Гуми Се Опремени со Шок Апсорбирање Извори.Таму Може да Биде Мала Грешка од 1-5 Mm. Ве молиме Имајте во предвид Дека Може да Има Хроматските Аберации помеѓу Сликата и Вистинскиот Објект, Поради Светлината и Екранот Проблеми. ▶◀▶На Бентли Континентал Gt Моделот Може да Се Користи за Собирање, или Како Подарок на ваш Пријател или Член на Семејството, или Како Домашна или Автомобил Декорација;.▶◀▶Автомобил Модел е еден Вид на Накит, Но, исто Така, Парче на Уметноста, Оган-Отпорни, Отпорни на Топлина, Убава, Дарежлива, е Добар Избор за Семејството Користете или за да Испратите Пријатели.Се посветам и да им Помогнат на Децата да Научат да ги Споделат и да Комуницираат Едни со Други и Подобрување на Забава од Играта.Опис на производот▶◀▶Изработка на Играчка Автомобил Модели, Ние Сме Сериозни, Само да го Направи Најдобар, Повеќето Достапни, Повеќето се Потребни, Интегритет Прво.Ве молиме да се Однесуваат на Вистинскиот Производ. Рачно Мерење на Големина на Автомобил Модел. ▶◀▶На Аголна Дизајн Е Прецизно Пресоздава, и ги Отвори Вратите Дополнување на Рафинирани Внатрешни работи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата