Полињата за & Barton Кол 65Pc Flatware Сет, 65 Парче, Сребро.

Полињата за & Barton Кол 65Pc Flatware Сет, 65 Парче, Сребро.

Достапно за вашата нарачка
DEN 3838.80
Залиха:

Материјал : 18/10 Нерѓосувачки Челик.Машина За Миење Садови Безбедно.Увезени.Мазна и минималистички дизајн го прави овој 65-парче нерѓосувачки челик flatware поставите стојат надвор на вечера табела.Со својата заострените рачки и елегантни форма, во собата е храбар избор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата