Зебра 90Xi-III 090-101-00000 Термички Баркод Етикета Ознака Печатач (Паралелен) 300DPI

Зебра 90Xi-III 090-101-00000 Термички Баркод Етикета Ознака Печатач (Паралелен) 300DPI

Достапно за вашата нарачка
DEN 9576.00
Залиха:

P/N : 090-101-00000. Интерфејси : Паралелно.Печати Метод : Термички Трансфер & Директен Термички.Печати Резолуција : 300 DPI (12dots/mm).Доаѓа со Кабелот за Напојување Само, Без Accesssories Вклучени.На 90 Xi III печатач е идеален за апликации кои бараат мали, висока резолуција на бар код етикети, како што се следење на печатени кола и мали делови, и идентификување на мали производи.Печатачот е стандард 300dpi глава за печатење обезбедува текст, графика и бар кодови секогаш се печати јасно-од суштинско значење кога етикета простор е ограничена.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата