Безжична Тастатура за Мулти-Уред, Bluetooth и 2.4 G на Dual Mode, се Префрлат на 3 Уреди за мобилен телефон, Таблет, КОМПЈУТЕР, на Smart TV, iOS Android и Windows, Црна, Розова

Безжична Тастатура за Мулти-Уред, Bluetooth и 2.4 G на Dual Mode, се Префрлат на 3 Уреди за мобилен телефон, Таблет,

Достапно за вашата нарачка
DEN 767.76
Залиха:

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 【Двоен Режим на Конекција : 2.4 G и Bluetooth】 : 2.4 G За Десктоп КОМПЈУТЕР, Лаптоп без bluetooth функцијата.Bluetooth 3.0 технологија обезбедува кабел-free & средена врска, работната далечина 10m. 【БРЗО ПРЕФРЛАЊЕ до 3 УРЕДИ】 : Брзо канал се префрлате помеѓу 3 уреди без никакви пречки или да го извадите.Нема потреба да го рестартирате спарување процес. 0.46 во тенок цврсто тело со интегриран застане на двете страни, може да се стави на паметен телефон и таблет во исто време.На здрав bulit тело ќе го задржи вашето уреди стабилна, така што нема да чукнам во текот.Исто така, на штандот обезбедува совршен агол и пишување искуство за вас да уживаат безжична технологија начин на живот. 【УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ】 : Широко се Компатибилни со Видиме Таблет КОМПЈУТЕР, лаптоп, Десктоп со Android на Windows i OS и Mac OS систем.Се работи за Apple i Pad Воздухот, i Pad 4 / 3 / 2, i Pad Mini 4, i Phone, Galaxy Tab, Macbook, Површина про и Повеќе. 【ДОЛГО ВРЕМЕ ОПЕРАЦИЈА】 : Посебен ON/OFF прекинувач и Паметни авто спиење функција дизајн за заштеда на енергија. 2 AAA батеријата Трае над 90 дена (врз основа на два часа користење на ден), со сила - режимот на штедење. 【РАБОТА ОД било КАДЕ】 : Овој тенок безжична тастатура работи со компјутери, лаптопи, телефони или таблети-со лесен дизајн, минималистички-големина на изгледот, па можете да multitask дома или во движење.Поддршка до 10.5 во форма на таблети.Тип Насекаде во Comfort The тастатура е стандарден QWERTY изглед, лесно да се користи.Режа-Switch копчиња обезбеди со многу удобно и пријатно на пишување искуство.Совршен дизајн на тастатурата може да се намали на погрешно внесување ефикасно и направи го "притиснете го копчето" помек и побрзо.Ергономски Конкавна Круг Keys Scissor switch копчиња изградба под секое копче овозможува убаво одговора на пишување.Конкавна копчињата за одмор вашите прсти совршено и се чувствуваат секој раб на сите писмото копчиња.Конвексни за тастерот Space копче дава точни јасно внесете операција.Нека вашиот палец да се одмори.ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата