XAYIANH Имитација на Дрво Жито Placemat Лен Подлога за Трпезариска Маса Мат Топлинска Изолација Не се Лизга Placemats Сад Увеселителен парк 4030cm (Боја : 7, Големина : Бесплатно)

XAYIANH Имитација на Дрво Жито Placemat Лен Подлога за Трпезариска Маса Мат Топлинска Изолација Не се Лизга Placemats

Достапно за вашата нарачка
DEN 1087.92
Залиха:

Облик : Правоаголник.Стил : Модерна.Функција : Еко-Пријателски.Материјал : Лен.Боја и дизајн стил, може да се одразат на сопственикот мода и културни вкус.Функција : Stocked Material : Linen Heat и звучна изолација функција : да се спречи трпезариска маса од се scalded или изгребан од садовите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата