LVLDAWA Надуени Манекен, Гума 3D Модел Закачалки за Облека Одржување, СТП Јакна Облечи Форма за Облека Продавница Прозорецот Екранот Багажник, се Прилагоди на Висината

LVLDAWA Надуени Манекен, Гума 3D Модел Закачалки за Облека Одржување, СТП Јакна Облечи Форма за Облека Продавница

Достапно за вашата нарачка
DEN 604.80
Залиха:

Гумени Модел : Биста тело направени од гума.Тоа се користи со инсталирање на заградата.Тоа е погоден за облека одржување, поправка, и облека shaping, итн.Да зачувате Простор : Постојат инфлацијата вентили и дефлација вентили за поддршка прачки.Едноставен за употреба, кога не е во употреба, моделот може да биде укината и чуваат без преземањето премногу простор.Лесен За Инсталација : Ние обезбеди детална слика инструкции за инсталација.Тоа е погодно за да собрание и да се движат на манекен и соодветен за вас за да место каде што треба.Опсегот на Употреба : може да се користат за да ги прикажат своите производи во продавница прозорци, countertops и тротоарите, користете тоа да го покаже идеално одговара, џемпери, блузи, итн.Исто така може да се користи за домашна декорација.Големина Опис : средни е универзален модел, кој може да се поддршка на жените и на мажите облека.Голема големина е поголема, погоден за поголеми тело облека, ве молиме обратете се на големината на табелата за да изберете големина што ви треба.Со стилски изглед, манекен од е идеален за прикажување на облека, повеќе стилски и уметнички.Клиенти ќе ве спречи во нивните песни, кога ќе го видат овој модел!Исто така, Тоа е совршен за да се користат дома или во приказ▶ Features1. Стабилна база од не ' рѓосувачки челик, Прилагодлив height2. СТП јакна поддршка, грижа, oiling3. Лесно да се надува.мали во големина кога не е во употреба▶ Спецификација : Име : Mannequin Disassembly Structure : Поддршка structure Medium size Shoulder ширина : 46cm Bust : 89cm Sleeve Должина : 55cm Body Висина : 69cm Large size Shoulder ширина : 52cm Bust : 98cm Sleeve Должина : 55cm Body Висина : 73cm▶ Пакет Вклучуваат : 1x Манекен Bust1x Нерѓосувачки челик поддршка base1x сет на собранието колекции▶ Забелешка : На дното одредување на клипот треба да се инсталира и да се избегне воздух истекување.

Кон својствата

Name:
Mannequin
Disassembly :
Structure:
Support structure
Medium size :
Shoulder width:
46cm
Bust:
89cm
Sleeve Length:
55cm
Body Height:
69cm
Large size :
Shoulder width:
52cm
Bust:
98cm
Sleeve Length:
55cm
Body Height:
73cm
▶ Package Include:
1x Mannequin Bust :
1x Stainless steel support base :
1x set of assembly kits :
▶ Note:
The bottom fixing clip should be installed well to avoid air leakage

Најдобри предлози во категоријата