Томас и Пријателите Дрвени Железнички, Блеф е Залив Светилник

Томас и Пријателите Дрвени Железнички, Блеф е Залив Светилник

Достапно за вашата нарачка
DEN 1582.80
Залиха:

Изградена од премиум Дрво елементи.Карактеристики на реални детали.Звуци и светло-up функција.Помага да се развие бруто-моторните вештини, сензорни способности & размислување вештини.Одличен прилог на вашето малку еден Томас колекција!.Помогнат на вашиот мотори (се продава одделно и се предмет на достапност) патуваат безбедно да се со светла и звуци од светилникот!Само испратете ја вашата мотори преку светилникот тунелот или вклучите бирање за да ја активирате карактеристики.Потребни 2 АА батерии (не се вклучени).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата