Пејзаж Морето На Плажа Зајдисонце Кармин Случај Кармин Кутија За Носител Со Огледало, Преносни Патување Усна Сјај Торбичка, Водоотпорен Кожа Козметички Складирањ?

Пејзаж Морето На Плажа Зајдисонце Кармин Случај Кармин Кутија За Носител Со Огледало, Преносни Патување Усна Сјај

Достапно за вашата нарачка
DEN 335.76
Залиха:

Овој Мал Шминка Организатор, Совршена Како Корисен Подарок За Вашата Мајка, Сопруга, Пријателка, Сестри И Ќерки.ПРИЛИЧНО & ПРАКТИЧНА настава : Овој Кармин Случај Може да се Одржи Три Кармини.Главни Карактеристики : 1.Идеален за повеќе наврати, на патување, на шопинг, датира, партии. Изгледот е отпечатена со спектар на модерни DIY модели, кои се модерни и креативни, и донесе различен и свежо искуство за вашата убавина живот.Само Земете Оваа Мала Случај, Можете Лесно Може Да Се Шминка Со Гледање На Вграден Во Огледало.Многу мал за да се фрли во вашата чанта или торба.Направи Што Повеќе Деликатна. Овој мал шминка торбичка одржите вашиот кармин во внатрешноста на тоа, ви помогне да ги организирате вашиот кармин уредно и може да се избегне секогаш во потрага за кармин во вашата торба.Ако Ви се Допаѓа, да Не го Пропуштите.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Носат На Кармин Случај Е Направен Од Микрофибер Кожа, Кој Е Водоотпорен И Многу Мека На Допир.На овој Начин Не Треба Да се Погледне За Вашиот Кармин Насекаде.Малата Големина Е Погодно За Вас Да Се Носи Кога Се Патува.Тоа Може Да Се Случи Кога Патуваат, Да Одат На Забави, Референци, Кои Датираат, Многу Наврати.СОВРШЕН ПОДАРОК : Овој Мал Козметички Складирање Торба Е Мал Подарок За Себе И да Си Повеќе Деликатна.7 ВО, Која Е Многу Мал за Да се Фрли Во Вашата Чанта Или Чантата И да се Направи Вашиот Кармин Ќе Остане Во Место.Исто Така, Складирање Тока Се Спречи Кармини Од Лизгање Надвор.Вие Не Треба Да Носат Огледало И Кармин Одделно, Може да се Комбинираат Двете Заедно.Лесно За Чистење, Само Избришете ја Со Хартиена Крпа.Кожени Текстура Не Само Што Изгледа Висок Квалитет И Естетски, Но, Исто Така, Ја Продолжува Својата Служба Живот И Не Е Лесно Да Се Оштетат.ВГРАДЕН-ВО ВНАТРЕШНОСТА ОГЛЕДАЛО : Доаѓа Со Мали Огледало, Кој Е Погоден За Вас Да се Шминка во секое време И Насекаде. Секој кармин случај доаѓа со огледало внатре, донесе погодност за вас кога го користите, и секој кармин случај има складирање тока, спречување на вашиот кармин форма на лизгање надвор.Модерен DIY Модели, Таписерии И Мали Стилови, Едноставни И Стилски Сечење Дизајн, Покажува Повеќе Жени Креативност И Различни. Совршена како корисен подарок за вашите драги мајка, сопруга, сестра, пријателка, ќерки. Направени од микрофибер кожни, удобни за допир, лесно да се грижи, изгледа едноставна и исклучителна.По Тестирање, Чување на Кармин Кој Подолго Од 7cm Нема да се Лизга Надвор Лесно.Секоја Жена Заслужува Да Има Деликатна Живот И Лекување на Себе си Добро.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата