Ив Сент Лорен Couture Моно - #05 Modele - 2.8 g/0.1 оз

Ив Сент Лорен Couture Моно - 05 Modele - 2.8 g/0.1 оз

Достапно за вашата нарачка
DEN 1198.56
Залиха:

има уникатна текстура која се врзува за eyelid, давајќи драматичен финиш со исконски Yves Saint-Лорен бои.Оваа висока хроматска прав има уникатна текстура која се врзува за eyelid, давајќи драматичен финиш со исконски Yves Saint-Лорен бои.Ексклузивно flocked апликатори обезбедува совршен апликација и да заврши.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата