1MORE Двојна Возачот BT АНГ Во Уво Слушалки Безжична Bluetooth Слушалки со Активен Бучава Отказ, ENC, Брзо Полнење, Магнетни Earbuds, Микрофон и Контроли за Јачина на звук, Сребро
Обновено - 10 %

1MORE Двојна Возачот BT АНГ Во Уво Слушалки Безжична Bluetooth Слушалки со Активен Бучава Отказ, ENC, Брзо Полнење,

Достапно за вашата нарачка
DEN 2236.56
DEN 2016.00
Залиха:

Некој Тип-C до 3.Динамичен возач во комбинација со посебен избалансирани арматура се достави целосно избалансиран и прецизни soundstage.Уживајте во попаметни бучава отказ со природни и целосно се огласува аудио па можете да ја цениме спокоен, слушање искуство.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.ENC микрофон технологија обезбедува комуникација останува јасно дури и во гласна средина.На 1 MORE Двојна Возачот BT АНГ Во Уво Слушалки функција smart Активен Бучава Отказ, Животната средина отстранување на Бучава, и за Животната средина, Подобрување на Звук за одвраќање слободни, Hi Fi слушање искуство.ЖИЧЕН И БЕЗЖИЧЕН СЛУШАЊЕ - да Уживаат во еден прецизен безжичен слушање искуство со Bluetooth 4.ЕРГОНОМСКИ NECKBAND - мека и удобна neckband со силиконска маска обезбедува природна, ергономски одговара за продолжена употреба.Патентирана титаниум композитни дијафрагмата со сендвич-како структура се произведува се целосно избалансиран и прецизни soundstage.Интелигентни АНГ со Животната средина Звук Додаток ви овозможува во важни звуци, додека блокирање надвор досадни звуци, што ќе ви овозможи да уживате во audiophile-одделение музика во вкупно спокојство.DUAL ВОЗАЧИ - Еден динамичен возачот и посебна избалансирани арматура со комерцијален акустична дизајн испорача на исклучително точни слушање искуство со ненадмината динамичен моќ и јасност.2* Тип-C до 3.5 мм кабел за звучници со репродукција опција* Флексибилни ергономски neckband со магнетни clasping earpieces* 7 часа на батеријата, со Брзо Полнење способности На Bluetooth АНГ слушалки се обезбеди индустрија-води отстранување на бучава прилагодени за вас во различни услови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата