во Уво Монитори, BASN Bmaster Тројно Возачот HiFi Стерео Бучава-Изолација со Подобрен Бас за Музичари Фаза/Аудио Снимање (PRO Златен/Црн)

во Уво Монитори, BASN Bmaster Тројно Возачот HiFi Стерео Бучава-Изолација со Подобрен Бас за Музичари Фаза/Аудио

Достапно за вашата нарачка
DEN 2255.76
Залиха:

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 【Enhanced Ниските Бас】BASN HIFI во уво следи earbuds беспрекорно да ја репродуцираат mids да висока фреквенција на звук.Професионални динамичен возачот испорачува повеќе ниските бас завршува.Рафинирани над пет години да BASN исклучително строги стандарди, BASN во уво следи испорача вистински cinematic аудио искуство. 【Избалансирани Арматура & Динамичен Возачот】Опремени со напредна хибрид еден БА и двоен динамичен возачи, BASN Bmaster ПРО IEM Слушалки репродуцира оригиналниот звук детали автентично.Одлична рамнотежа на урамнотежен арматура возачот единица и 10мм дијафрагми нека ти се чувствуваат како да се во живо стриминг. 【Неверојатна Звук Изолирање на】BASN Bmaster ПРО следи слушалки може да го блокира до 37 бучава d B да се елиминира одвлекување на вниманието.Можете да уживате во извонредно слушање искуство со мемориска пена уво совети, кои ги чува во уво earbuds и бучава надвор.На ергономски дизајн со шарени слушалка школка обезбедува долго-носење на удобност. 【Две Монтажни 3,5 мм Кабелска】На IEM слушалки се овозможи директно поврзување на уво системи за мониторинг, во лет забава системи и други мобилни уреди.Лесно поврзете со други MMCX кабли за понатамошно прилагодување.Уште еден микрофон кабел нуди лесна контрола за телефонските повици и лесно операција на јачината на звукот и музиката. 【12-Месечна Гаранција】Over-the-уво дизајн со меморија жица одговара обезбедува снимање во уво аудио следи остане во место и кабли остануваат надвор од патот.Ние ќе застане зад својата цел за 12months од датумот на купување, што ја прави вашата нарачка апсолутно ризик-бесплатна и можете да уживате тестирање надвор тоа е квалитет и трајност.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата