Ambesonne Цртан филм Преносни Ткаенина Гардероба, Спиење Младата Месечина Pacifier Ѕвезда Polka Точки Слика, Облека Организатор и Складирање Шкаф со Полици, 59, Бледо Виолетов?

Ambesonne Цртан филм Преносни Ткаенина Гардероба, Спиење Младата Месечина Pacifier Ѕвезда Polka Точки Слика, Облека

Достапно за вашата нарачка
DEN 3599.76
Залиха:

Интересен подарок идеја за вашата мајка, татко, сестра, брат, баба, сопруга, сопруг, ќерката, синот и сите други најблиски со 10 илјади изненадувачки дизајни во нашата колекција.РАЗНОВРСНА - Може да се користи во ученичките домови, резервни спални соби, дете соба и соби за гости, гаража или во подрум.НАПРАВЕНИ ОД Мека полиестер ткаенини и Nonwoven interlining.Патент затворање дизајн и здрав челик внатрешни работи, бидете сигурни дека секој може да го користите овој производ за долго време и многу лесно.Печатени ткаенини плакарот за виси облеката.МЕРЕЊА - 59" Широк - 18" Долго - 68" Висока.РАЗНОВРСНА - Може да се користи во ученичките домови, резервни спални соби, дете соба и соби за гости, гаража или во подрум.Здрав и високо квалитетен челик за внатрешни работи.МЕРЕЊА - 59" Широк - 18" Долго - 68" Висока.Патент затворање.Промена на атмосфера на вашиот dorm со овие гардероби.Овие уникатни дизајни натпревар и со различни бои палети на вашиот тепих, завеси, bedspreads, мебел, и сите други оркестарот додатоци.Патент затворање.Долготрајни смели бои & јасна слика.ПЕЧАТЕНИ - Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Здрав и високо квалитетен челик за внатрешни работи.ПЕЧАТЕНИ - Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Печатени ткаенини плакарот за виси облеката.Можете да најдете дизајн за сите и секој интерес.На ткаенина гардероба е многу лесно да се движите низ значи, ова е совршен за луѓето кои се движат мебел околу постојано.Супер лесно да се постави.Ако она што ви треба е плакарот организатор и чување на податоци за вашето слободно соби ова е производ за вас.Имаме различни големина options така можете да изберете во зависност од вашиот простор.Или сегашната на вашиот семејството или пријател, роднина или дечко-девојка, или себе, објектот треба да биде интересно и автентични.КАРАКТЕРИСТИКИ - 9 Пространа ткаенина и 2 метални сталажи.Супер лесен за инсталација.Како производители на дигитално печатени домашен текстил, ние ги следиме модерните трендови и да ви донесе најновата насловна мода.На дигитални слики ние се прикаже имаат најмногу точни боја е можно, сепак, се должи на разликите во компјутерски монитори, ние не може да биде одговорен за варијации во боја помеѓу актуелната производ и вашиот екран.Долготрајни смели бои & јасна слика.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата