DINGZXC Отпад Бин Плоштадот Стои Ashtray Ѓубре за Отпадоци со Внатрешен Кофа Отворен трговскиот Центар Улица Ѓубре Може да не ' Рѓосувачки Челик Тресат Покрие Отпад Корпа

DINGZXC Отпад Бин Плоштадот Стои Ashtray Ѓубре за Отпадоци со Внатрешен Кофа Отворен трговскиот Центар Улица Ѓубре

Достапно за вашата нарачка
DEN 839.76
Залиха:

Лесно се Совпаѓа Повеќе Прилики - Siutable за Разни Места, Како што се Подземна Станица, деловна Зграда, Хотел Лоби, Домашна Градина, Стан Коридор, Патио, Итн.Големина : 31 X26 X74 Cm/12.21 X10.24 X29.16 во.Супериорен Изработка Тенок Цилиндрични Фигура Ги Зачувува Вашите Подот.Голем плус на Вашата Градина - на Ashtray на Врвот на Цевката е за Гасење на отпушоци од Цигари; исто Така, Тоа Може да Биде излезена и да се Користи Сам, Идеална Опција за Забави и Дружења.е Стилски корпата за Ѓубре со Модерен, Тенок Дизајн Кој Изгледа Одлично, и Лесно се Вклопува во Тесен Отвор и Чудни Места во Вашата Бања, Спална соба, Канцеларија, и Повеќе.Ова Ѓубре Може да е Едноставен и Ефективен Дизајн Што Може да Биде Совршено се Совпаѓа со Било Декорација.Ѓубре Тип : Ѓубре Bin Applicable Сцена : Outdoor Size : 31 X26 X74 Cm/12.21 X10.24 X29.16 in Shell Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Shape : Square Opening и Затворање Метод : Тресат Cover Color Класификација : Шампањ Злато , Роуз Gold Please Проверете ја Големината и Бојата Пред Купување.Ве молиме Имајте во предвид Дека Може да Има Мала Хроматските Аберации Поради Различни Монитори, ве Молиме да се Разбере.Поради Прирачник за Мерење, ве Молиме Овозможи 3-5 Cm Разлика, Ви Благодарам.Времето за испорака е 10-25 Days If се Уште НЕ Можат да ја Добиете Вашата Цел после 30 Дена, ве Молиме Контактирајте со Нас.Ако Ви Треба Други Стилови, Ве Молиме Контактирајте Ме.Нашата Продавница Има Различни Стилови и Бои, Можете да Одат на Мојата Продавница за да ја Видите.Ние Веруваме Дека Можеме Да ги Задоволат Вашите Потреби со Висок Квалитет на Производите.Ако Најдете Било какви Проблеми со Нашите Производи, ве Молиме да бидат Слободни да Контакт со Em Space Заштеда : Дизајнирани да се Направи Најмногу од Тесни Простори.Голем Капацитет, Едноставни и Стилски, Лесно да се Справи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата