LG 34WK650-W 34 UltraWide 21:9 IPS Монитор со HDR10 и FreeSync (2018), Црна/Бела

LG 34WK650-W 34 UltraWide 21:9 IPS Монитор со HDR10 и FreeSync (2018), Црна/Бела

Достапно за вашата нарачка
DEN 8399.76
Залиха:

34 инчен ultrawide 21 : 9 full HD IPS монитор со HDR 10 и amd freesync (2018).HDR10 компатибилен; Навалите (Агол) : 5 to15 Степен.AMD слободни sync технологија.УДОБНИТЕ 99% скала на бои.На екранот контрола со екран сплит.Lg е 34 WK650-W, 34" ултра-широк (21 : 9 aspect ratio) распоред дава филмови и игри простор тие побарувачка, а овозможување на повеќе Windows за да ви помогне да добиете повеќе работа.IPS технологија подобрува агли на гледање и репродукција на боите, кој има над 99% s RGB покриеност.И AMD Слободни Sync поддржува премиум игри искуство.Без Стојат (Wx Hx D) - 32.5 x 14.6 x 9.1 инчи.Осветленоста 300(Typ), 240(min) cd/m2. 21 : 9 Ultra Wide Full HD резолуција (2560x1080) нуди 33% повеќе екранот простор во споредба со Full HD резолуција на екранот.Уживајте во вашиот Webinar со гледање поголеми материјали и повеќе учесници.Лесно да управуваат со учебници, предавања, разговори и пребарувања во еден приказ и да се сврти на широк екран во вашите омилени онлајн училница.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата