Ikelite Подводни TTL Камера Домување за Nikon Coolpix L22 & L24 Дигитална Камера

Ikelite Подводни TTL Камера Домување за Nikon Coolpix L22 & L24 Дигитална Камера

Достапно за вашата нарачка
DEN 6239.76
Залиха:

На Ikelite ULTRAcompact дигитални домување за Coolpix L22 навистина испорачува кога перформанси и издржливост прашање.На Ikelite ULTRAcompact дигитални домување за Coolpix L22 навистина испорачува кога перформанси и издржливост прашање.На ULTRAcompact домување е со висок квалитет, изградена на минатата и поткрепени со Ikelite е долгогодишен углед за квалитет.Сите контролите за камерата целосно функционална преку домување и длабочина оценет да 200ft (60m).Лесно се отвори latch и пад на камерата вчитување направи сет-up бриз.Домување вклучува 1cc цевка на силиконски лубрикант, винил lanyard, порт маска, флеш diffuser и флеш deflector.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата