Ombre Сива Тебе Tablecloths за Правоаголник 54 x 109-инчен Табела Маска, Памук, Лен Ткаенини Маса Крпа за трпезарија, Кујна,

Ombre Сива Тебе Tablecloths за Правоаголник 54 x 109-инчен Табела Маска, Памук, Лен Ткаенини Маса Крпа за трпезарија,

Достапно за вашата нарачка
DEN 1092.00
Залиха:

Памук, Лен Ткаенини Материјал. 54" x 109" / 138 x 275 cm.Обичај tablecloths, дигитални и една страна печатење, не е лесно да исчезнат.Светли, живописни боја : изберете ја вашата идеална боја.Натпреварот вашата свадба или на партијата тема.Бидете сигурни да се провери сите нови убави бои, големини и форми.Погоден за кујнската маса, вечерата на маса, кафе на маса, книга биро, влез маси, складирање табела др.Совршен за секој прилики употреба, лица, празници, угостителство, специјални прилики, свиткување, potlucks, BBQ е, buffets, тушеви, пикник и повеќе.Секој дизајн е најубаво изречена во акварел, со традиционални мотиви кои се направени со сликар око за светлина, боја и убави детали.Со слатка мие на акварел, нашите дизајнери донесе некои зачудувачки naturalistic предмети на живот, и, со тоа, обрнувам многу внимание на секој детал и ќе им се обезбеди најдобар квалитет на нашите дизајни.Карактеристики : 1.Памук, Лен Ткаенини Material Custom tablecloths, дигитални и една страна печатење, не е лесно да се fade Bright, жив боја : изберете ја вашата идеална боја.Натпреварот вашата свадба или на партијата тема.Бидете сигурни да се провери сите нови убави бои и големини shapes Suitable за кујнската маса, вечерата на маса, кафе на маса, книга биро, влез маси, складирање табела др.Совршен за секој прилики употреба, лица, празници, угостителство, специјални прилики, свиткување, potlucks, BBQ е, buffets, тушеви, пикник и повеќе.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата