Целосно Бамбус Дестинација во Државата Вашингтон во Облик на Служи и Сечење Одбор, Вклучува Висат Врзуваат за Ѕид Екранот

Целосно Бамбус Дестинација во Државата Вашингтон во Облик на Служи и Сечење Одбор, Вклучува Висат Врзуваат за Ѕид

Достапно за вашата нарачка
DEN 719.76
Залиха:

УНИКАТЕН ВАШИНГТОН ФОРМА : го Прослават животот во Зимзелени Држава со ова убаво направена од бамбус сечење одбор се намали на обликот на Вашингтон.ЗАБАВА ЛАСЕРСКИ-ВРЕЖАНИ УМЕТНИЧКИ дела : Карактеристики врежани уметнички дела се истакнуваат top градови и атракции во Вашингтон; одбор мерки 15-1/2" x 10" x 5/8".ПРЕКРАСНА КАКО ЅИД DÉCOR : вклучени се откажам вратоврска, го прави лесно да се на одборот да го удвои како ѕид уметност, ја покажат својата љубов на Вашингтон со виси во кујна, трпезарија, ден или канцеларија.ОДЛИЧНО ЗА СЕЧЕЊЕ флип на одборот со текот на празно страна да се користи како висок квалитет, нож-friendly бамбус сечење одбор.ДАДЕ ДАР НА ДОМ : Прави одличен подарок за секој кој сака Вашингтон; совршен за родендени, housewarmings, свадби или било повод празникот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата