Силиконски Четка за заби ги Покријат Патните, Четка за заби Покрие Преносни Патување Четка за заби Опфаќа Четка за заби Главата Заштитници за Дома(Сина)

Силиконски Четка за заби ги Покријат Патните, Четка за заби Покрие Преносни Патување Четка за заби Опфаќа Четка

Достапно за вашата нарачка
DEN 172.56
Залиха:

Спецификација : Предмет Тип : Четка за заби Главата Покрие Материјал : Силикон Боја : Како што е прикажано на сликата Големина : Прибл.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : четката случај усвојува шарени дизајн, која ви овозможува лесно да ги разликуваат вашите четки за заби и да ја задржите вашата четка исчистете.Четката опфаќа се погодни за различни прилики, како што е отворено патување, пешачење, училиште, канцеларија, и кампување. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Четка за заби опфаќа се полесно за вас да ги користите.Ви благодариме за вашето разбирање. Ве молиме овозможи 1‑2in грешка поради прирачник за мерење.Четката опфаќа се погодни за различни прилики, како што е отворено патување, пешачење, училиште, канцеларија, и кампување.1 оз Апликација : Четката за чистење заштитна маска Пакет Листа : 1 x Четка за заби Главата Покрие Забелешка : 1.ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Паста за заби покрие користи високо-квалитетни материјали, силен и издржлив, лесен за чување, може да биде ставен на десктоп или спушти слушалката за да го користите, долг животен век, може да бидат сигурни да се користи четка за заби покритие за многу години.ШИРОКО се ПРИМЕНУВА : Четка за заби патување случај има мазна површина, удобно се чувствуваат, и нежни бои.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : четката случај усвојува шарени дизајн, која ви овозможува лесно да ги разликуваат вашите четки за заби и да ја задржите вашата четка исчистете.ИЗГЛЕД : четката капак има едноставен и привлечен изглед.СИЛНА PRACTICABILITY : четка за Заби покривки може да биде цврсто фиксирани на обична четка за заби главата, со воздушни дупки и виси дупки, може да се задржи вентилација, погоден за семејството или за домашен и канцелариски, отворено или патување патување држач, четка за заби.СИЛНА PRACTICABILITY : четка за Заби покривки може да биде цврсто фиксирани на обична четка за заби главата, со воздушни дупки и виси дупки, може да се задржи вентилација, погоден за семејството или за домашен и канцелариски, отворено или патување патување држач, четка за заби.ШИРОКО се ПРИМЕНУВА : Четка за заби патување случај има мазна површина, удобно се чувствуваат, и нежни бои.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата