Sanbege 6×12 Туш Лажат Бранеа од Нерѓосувачки Челик, Вдлабнати Туш Caddy, Бања Полица Вметнете за Туш Производи Организатор (Вклопува 5.1x11 Ѕид Дупка)

Sanbege 6×12 Туш Лажат Бранеа од Нерѓосувачки Челик, Вдлабнати Туш Caddy, Бања Полица Вметнете за Туш Производи

Достапно за вашата нарачка
DEN 1127.76
Залиха:

ЗДРАВ Вметнете во ѕидот дупка и притиснете на површината за да прикачите цврсто; да се Отстрани вишокот на пломби со нож откако ќе се исуши.МИКС НАТПРЕВАР СО ДРУГИ ГОЛЕМИНИ : Вдлабнати дизајн носи ексклузивен простор за складирање и ги работите корисна за да ги користите.И може да се меша натпревар со нашата 12"x12" или 12"x24" туш ниши, да се создаде свој саканата комбинација за различни во облик на предмети организација.Производ завиткани во пластична кеса и пена за подобра заштита.Инсталирање на настава доаѓа заедно со производот.Поседувате различни видови на бања материјали кои се неопходни за вие да уживате во релаксирачка бања или само да се земе добар туш?Сигурни чиста и уредна бања околина ќе биде од суштинско значење за да се надополни вашето искуство.Нашите нерѓосувачки челик туш ниши кои се ' рѓа-доказ, простор за заштеда на енергија, лесно чистење и инсталирање, совршено ќе се организира вашата бања резерви со ѕидот вдлабнати sapce, и да ја задржите вашата бања во модерен, минималистички изглед за тоа со години!Вие не треба да се пречи од страна на метежот предизвикан од оние кат стои полиците и заштеда на време за чистење.И ние имаме различни големини за вашата различни избори.Врз основа на вашата бања декорирање или ремоделирање на проектот, можете да креирате ваши сопствени саканиот простор за складирање комбинација на ѕидот, за подобро да се организира место за различни туш производи или украсни предмети.Организирање на нив одделно, носи вашата бања нов чисти изглед!.Можете да креирате сопствени саканата комбинација за различни во облик на предмети, со чист и уреден целокупниот изглед на вашиот тоалет.Да зачувате простор, преку организирање на дневни туш производи на ѕидот, чувајте ги корисна да се користи и да даде пространа изглед на вашиот тоалет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата