Sealy Бебе Држење Совршена 2-Фаза Двојна Цврстина Хибрид Водоотпорен Стандард Дете & Бебе Креветчето Душек и Дамка Заштита Водоотпорен Опремени Креветчето Душек Подл

Sealy Бебе Држење Совршена 2-Фаза Двојна Цврстина Хибрид Водоотпорен Стандард Дете & Бебе Креветчето Душек и Дамка

Достапно за вашата нарачка
DEN 2639.52
Залиха:

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 2-ФАЗА ЦВРСТИНА На Sealy Држење Совршен Спој 2-Фаза креветчето душек е најдобар на двете сигурен innerspring плус удобноста на соја мемориска пена комбинираат во едно бебе душек со расте-со-ми младата за деца дизајн.Sealy душеци се означени со поцврста младата страна и помек удобност страна за години на ознаката.ПРОТИВАЛЕРГИСКИ СЛОЕВИ Две противалергиски слоеви перница и удобност бебе, обезбедувајќи поддршка за спиење површината.На грациозен памук заврши создава атмосфера удобноста на вашиот малку еден.ВОДООТПОРЕН ПОКРИТИЕ Со водоотпорен покритие и заклучување-stitched водоотпорен обврзувачки противи на дамки, влага и mildew.Целиот душек брише се чистат со влажна крпа.НАПРАВЕНИ ВО САД Sealy Креветчето и Деца Душеци се дизајнирани, конструирани и со гордост се направени во САД на U. S. и увезени делови.Доживотна гаранција на изработка и материјали.ДАМКА за БОРБА против ТЕХНОЛОГИЈАТА Дамка одвратат и ослободување технологија помага во спречување на дамки на душек и им овозможува на дамки, мириси и бактерии лесно да се измијат.ВОДООТПОРЕН ЗАШТИТА 100% водоотпорни бариера која го штити душеци од течни мензи и spills за свежа, чиста и хигиенски за спиење површината.УДОБЕН & ПРОТИВАЛЕРГИСКИ Quilted противалергиски пополнување нуди додаде мекост и удобност за доенчиња и мали години.Мека памучна поли мешавина поврзана врвот дава атмосфера на бебето душек.Оваа креветчето душек protector користи противалергиски и ПВЦ-слободни материјали.БЕЗБЕДНА ОПРЕМЕНИ ДИЗАЈН Secure Stay целосно опремени водат здолниште помага да се спречи лизгање и менувањето за дополнителна безбедност.Snuggly одговара на САД стандард, целосна големина на креветчето душеци и деца спиење душеци.Мерки 52 инчи x 28 инчи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата