Отворете Shelving Систем за Складирање со Различни Евра Фиоки Бин Боја: Црвена

Отворете Shelving Систем за Складирање со Различни Евра Фиоки Бин Боја: Црвена

Достапно за вашата нарачка
DEN 1230.48
Залиха:

1875-624 RD Бин Боја : Црвена Карактеристики : -Направени од висока густина челик. -400 lb капацитет на полица. -"X" Протези на двете страни за дополнителна поддршка. -7 Полица Единица. -Имајте на ум : Една корпа во боја по единица само.Тежина Капацитет : -5200 Фунти.Боја : Сива.Комерцијална Употреба : -Да.Земја на Производство : -сад.Полица Материјал : Метал.Рамка Материјал : Метал.Тип На Производ : -Полици За Складирање.Кантите Се Вклучени : -Да.Број На Полици : -7. Димензии : вкупна Висина - Врвот до Дното : -75".Вкупна Ширина - страна на Страна : -36".Целокупната Длабочина - Напред-Назад : -18".Целокупниот Производ Тежина : -229 lbs.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата