Дејвид Хемптон Ричмонд Кожа Ранец Какао

Дејвид Хемптон Ричмонд Кожа Ранец Какао

Достапно за вашата нарачка
DEN 23040.00
Залиха:

Страна направена во солиден еко пријателски кожа и целосно наредени со сина и бела шарени памук.Посебна поместена лаптоп оддел и повеќе џебови.Прилагодливи ремени со лесно достапни телефонски џеб.Дискретно врежана Дејвид Хемптон.Големина на : W 13½" x H 17¼" x D 7½".На Ричмонд кожа ранец е сигурно крајната назад пак, да го носат вашиот лаптоп и други essentials, додека сте во брзање низ градот.Направена во еко пријателски хром слободни кожа и целосно наредени со повеќе прегради и џебови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата