Калено Стакло Мрзливи Сузан Кујна Мрзливи Сузан Плочата Ротирачки Лента со Лагери Единствена Шема Дизајн Мазни Рабови Безбедно и Издржлив

Калено Стакло Мрзливи Сузан Кујна Мрзливи Сузан Плочата Ротирачки Лента со Лагери Единствена Шема Дизајн Мазни

Достапно за вашата нарачка
DEN 456.00
Залиха:

Користиме високо квалитетни калено стакло материјал, флексибилни ротација, трајни, носат-отпорни, и корозија-отпорни, 3-5 пати поголема од таа на обичните калено стакло.Непречено работ и врвен полирање процесот на остварување на работ на плочата слободен од burrs, заштита на вашата кревка кожата и да се спречи вашето семејство од тоа да биде изгребани.Овој стилски и шик златниот цвет бела позадина има единствена шема на површината, без разлика дали тоа е дегустација семејство-стил кој празник или вкусна закуска, тоа е совршен избор за доставување на вкусни јадења!.На задебелена калено стакло го прави плочата стабилни, и товарот капацитет се значително подобрени.Не постои форумот за време на ротација, кои ефикасно ја спречува автомобил од превртување.Мултифункционален плочата е многу погодна за семејството, вечера, роденден, ресторан, банкет, надворешна тераса или кујната countertop, градина маса, итн.На високо-квалитетни калено стакло плочата има слободни и флексибилни ротација, ниска ротација на бучава, погодни за употреба и не зафатнина, која е многу погодна за примање гости.Кружен дизајн, мазна, рамна, лесен за употреба, избегне гребење, безбедна употреба, големи шасија, добра стабилност и безбедна употреба.Шифрирана лого, флексибилни ротација, не-заклучување, лесен за употреба опис на производот : Име : Калено стакло плочата Материјал : Калено стакло База : FRP база и алуминиум база на Површината : златниот цвет бела позадина со жица Стакло дебелина : 10мм Големина : 70cm/27.5 во, 80см/31.5 во, 90cm/35.5 во, 100cm/39.5 во, 110cm/43.5 во, 120cm/47.5 во пакување листа : 1*Зајакнато стакло плочата прашува : ★★ Време на испорака 15-35 дена ★★1-2mm грешка на прирачник за мерење е нормално, и вистинската големина ќе преовладува. ★★Ние се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вашите потреби.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата