Tennsco - ZB7-7236S-5C - Boltless Shelving: Стартер, Среднорочни Должност, 72 во x 36, 84 во Целокупната Хт, 5 Полиците, Челик

Tennsco - ZB7-7236S-5C - Boltless Shelving: Стартер, Среднорочни Должност, 72 во x 36, 84 во Целокупната Хт, 5

Достапно за вашата нарачка
DEN 1607.76
Залиха:

Стартер, Boltless Shelving, Подови Материјал Ребрести Челик, Бр.Стартер, Boltless Shelving, Подови Материјал Ребрести Челик, Бр.на Полиците 5 на Овој оглас е за секој.Оваа содржина бара посебни превозот, дополнителни трошоци можат да се применат.Техничка Спецификација Shelving Тип Стартер Објект - Boltless Shelving Boltless Shelving Shelving Сила Оценка Тешки вкупна Ширина 72 5/8 во Целокупната Длабочина 36 5/8 во вкупна Висина 84 во Платформа Материјал Ребрести Челик Бр.на Полиците 5 Полица Капацитет 600 lb Боја Сива Полица Конфигурација Единствен Исправен Shelving Пост Мерач 14 Shelving Рамка Материјал Челик Заврши - Shelving и Полици Електро Грб Полица Усогласувања 1 1/2 Вклучува во (4) Мислења и (20) Греди Shelving Мерач 11 Зелена Животната средина Атрибут Производ Содржи Минимум 30% Post-Consumer Рециклираната Содржина Зелена Сертификација или Други Признавање SCS Затворен Предност(R) Уверение Зелена Производ -Овој објект е назначен од страна на производителот како еколошки подобро производ (ЕП) бидејќи оваа точка е SCS Затворен Предност(R) Сертифицирани.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата