WGE Перење Sorters Перална Лен Количка Перење Забавува, Перење Sorter Количка за Home/Хотел/Ресторан, Перење Организатор Количка - Беж

WGE Перење Sorters Перална Лен Количка Перење Забавува, Перење Sorter Количка за Home/Хотел/Ресторан, Перење Организатор

Достапно за вашата нарачка
DEN 1188.00
Залиха:

●【Големина】 : 90×60×85 cm / 35.4" × 23.6" × 33.46".Про тркала перење кошница со доволно простор за да се одржи повеќе перење облека.Тоа ќе биде идеален избор за секое семејство кое има носивост на перење. ●【Применливи Сцена】 : Нашата перење количка најчесто се користи во почетниот перална, хотели, болници, ресторани, училишта и на многу други места. ●【Материјал】 : Здрав нерѓосувачки челик рамка + отстранлив Оксфорд ткаенина перење торба со патент, на една страна.Монтажни платно попречи е лесно да се чисти. ●【5 Инчен Тркала】 : На прекумерно 5 инчен тркала ви овозможи да се движат тешки товари со леснотија. ●【Лесно да се Соберат】 : Може да се состави брзо.Тркалање перење коли се цврсти доволно за транспорт на предмети, каде тие треба да одат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата