Компатибилен со Apple Види iWatch Бендови 38mm 40mm 42mm 44mm Жени Мажи, Плетенка Самостојна Јамка Растеглив Ластичињата Спорт Wristband за iWatch Серија 6/SE/5/4/3/2/1 со Токи

Компатибилен со Apple Види iWatch Бендови 38mm 40mm 42mm 44mm Жени Мажи, Плетенка Самостојна Јамка Растеглив Ластичињата

Достапно за вашата нарачка
DEN 623.76
Залиха:

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Кожата-Friendly Materal : Направени од рециклиран материјал, полиестер предиво filaments во секој бенд се испреплетени со тенок силикони теми со користење на напредни машини за плетење .Кожата-пријателски, трајни дише и лесен дизајн.Прилагодливи Плетенка Самостојна Јамка за Apple Види Бендови : Еластичен плетенка спорт бендови за iwatch бендови 44mm со ТОКА, може да се прилагоди на должината на iwatch бендови да се вклопи во вашиот зглоб совршено.Прилагодливи ТОКА дизајн за apple види бендови 44mm овозможува да се добие ultracomfortable носи искуство, реши големина проблеми совршено.Компатибилни Модели : Bandiction растеглив плетенка самостојна јамка iwatch бендови компатибилен со apple види бенд 38mm 40mm 42mm 44mm, apple се види бенд SE, серија 6 серија 5 серија 4 серија 3 серија 2 серија 1 за мажите и жените.Едноставен за Инсталација и Отстранување На : плетенка самостојна јамка бендот доаѓа со watch гкл на двете страни, кои не се заклучи на вашиот iwatch прецизно и сигурно.Лесен за инсталирање на директно и отстранување со едно копче.КУПИ со ДОВЕРБА : Високо квалитетен спорт бендови за apple види плетенка самостојна јамка со не-расправаме по продажбата на услугата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се реши без одлагање, нашите професионални и пријателски услуги на клиентите се 24 часа на on-line. ❤【Компатибилни Модели】Bandiction растеглив плетенка самостојна јамка iwatch бендови компатибилен со apple види бенд 38mm 40mm 42mm 44mm, apple се види бенд SE, серија 6 серија 5 серија 4 серија 3 серија 2 серија 1 за мажите и жените.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата