Фаза 8/1938-Џорџ М Коен-Убави Споменици Посебно Прашање-Кол Портер-VF/NM

Фаза 8/1938-Џорџ М Коен-Убави Споменици Посебно Прашање-Кол Портер-VF/NM

Достапно за вашата нарачка
DEN 7350.00
Залиха:

Џорџ М. Коен покрие Убави Споменици Посебен Проблем Irving Берлин, Edna Феликс, Ед Дин, и други Кол Портер, Ал Jolson, ретки лист музика, фотографии Џејмс Монтгомери Flagg уметност Неверојатна реклами Историски забава списание Висок степен со оригинални рекламирање бенд Музеј квалитет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата