Symmons SLS-3512-0.5 Кол Една рачка бања тапа, Полиран Хром

Symmons SLS-3512-0.5 Кол Една рачка бања тапа, Полиран Хром

Достапно за вашата нарачка
DEN 3530.16
Залиха:

Кол една рачка тоалетот тапа.Една дупка планината.Керамички кертриџ вентил вклучени.Плетенка црево конекции.Метал pop-up одвод на собранието и подигнете род.АДА согласност. 1 Месинг рачка на менувачот.Изградена од месинг. 0. 5 GPM (1. 9 L/min) проток за чување на водата без да се жртвува перформанси.Ограничен живот за потрошувачите; 5 година за комерцијална употреба.На Кол колекција нуди современ дизајн кој одговара на било буџет.Комбинацијата на Кол колекција за квалитет на материјали и елегантен дизајн го прави паметен избор за секоја современа бања.Еден од нашите најпопуларни дизајни, клиенти сакаат лесен стил дека нашите Кол suite носи на своите простор и ќе, премногу.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата