5 КОМПЈУТЕРИ Пети Помине Уметност Пенкала Помине Четка Уметност Помине Уметност Алатки Помине Снабдување Нокти Дизајн

5 КОМПЈУТЕРИ Пети Помине Уметност Пенкала Помине Четка Уметност Помине Уметност Алатки Помине Снабдување Нокти

Достапно за вашата нарачка
DEN 707.76
Залиха:

Ноктите пен носителот должина е околу 18 см / 7.09 инчен без вклучувајќи го и пенкало, четка е должина.Ноктите алатка сет вклучуваат различен облик на пенкало точка што имаат различна функција и е неопходно за нокти decal.Тие се изработени од пластика, метал и пената.На дебели и тенки пен носителот го прави корисен за употреба и лесно да се носат.Различни големини на ноктите пенкала може да се повлече различни линии за вашите нокти да се направи повеќе убави и симпатична.Бродови од Хонг Конг.Овој вид на ноктите четка е погодна за двете почетокот на учениците на ноктите decal и оние кои се вешти, бидејќи неговата цена е евтин, а квалитетот е на високо ниво.На различни четки им помогнат на корисникот се направат различните видови на моделот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата