Feit LED 4.9 Вати LED Candelabra Светилки 3-Pack (911482)

Feit LED 4.9 Вати LED Candelabra Светилки 3-Pack (911482)

Достапно за вашата нарачка
DEN 1176.00
Залиха:

40 W Блескаво Замена.Користете само 4.9 W Многу Енергетски Ефикасни и Инстант On-Полна Осветленост.Целосна Палета Затемнување и CRI = 94 Покажуваат Многу Живописни Бои.Трае Над 22 Години и Меркур Слободни.Пријатна Топла Мека Бела 2700 K Боја на Светлина Изглед.За Лустери, Таванот Фанови и Фенери.The Candelabra База ЛЕР е со високи перформанси и многу енергетски ефикасни светлина, крушка, кој е директна замена за блескаво светилки.Тие се Ro HS согласност и 100% жива слободни што ги прави многу еколошки.Дополнителни бенефиции вклучуваат без УВ или инфрацрвена на емисиите на инстант со полна осветленост.Произведено во Кина Не Ултравиолетови - Безбедно за уметност w o r k Трајни Боја Конзистентност Ниска Топлина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата