Kingcher Одговара за Toyota Highlander Kluger 2014-2019 Алуминиум Работи Одбор Страна Чекор Nerf Бар

Kingcher Одговара за Toyota Highlander Kluger 2014-2019 Алуминиум Работи Одбор Страна Чекор Nerf Бар

Достапно за вашата нарачка
DEN 3720.00
Залиха:

СОВРШЕНО се ВКЛОПУВА - Одговара за 2014 2015 2016 2017 2018 2019 Toyota Highlander.АЛУМИНИУМ ИЗГРАДИ - Направени од издржлив, рѓа-отпорни, алуминиум.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА - Лесно топ-на инсталација.Без дупчење или сечење е потребно.Сите монтажа хардвер се вклучени.СОВРЕМЕНА СТРУКТУРА - Не се лизга цик-цак лента дизајн со пропадна отпор пластика крајот капа.Отпорно на гребење запечатување лента за да го заштити ќе камион.ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА ПОДДРШКА - 3 годишна гаранција.Купи со доверба!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата