Обичај Изолирани Кулер Ручек Торба - 10 Парчиња - Персоналните Логото, Текст - Патент Lunchbox Totes - Сива

Обичај Изолирани Кулер Ручек Торба - 10 Парчиња - Персоналните Логото, Текст - Патент Lunchbox Totes - Сива

Достапно за вашата нарачка
DEN 2159.76
Залиха:

РУЧЕК КЕСИ – 6 Pack Изолирани Heathered Ручек Кутии се совршени за на училиште, канцеларија, па дури и на пикник.Исклучување на плажа – Овие 6 pack изолирани heathered ручек кеси се доволно големи за да се одржи од 6 пакет на пијалаци лименки, или вашиот омилен ладни закуски.ИЗДРЖЛИВИ & УДОБНО ДИЗАЈН – да се Направи оваа вашиот одат-да се спакуваат.Сè што ви треба во кеса, вклучувајќи и пред се отвори џеб, топлина запечатени & течење отпорни PEVA обвивка, и wraparound zippered затворање.ЧУВАЈТЕ ГО на ЛАДНО – внатрешниот бела кул изолација во внатрешноста на чантата е изграден за да се задржи вашата храна или пијалаци ладни за часови со помош на ice pack.На крајот на денот, брзо се избришат на кеси со тоа е лесен-за-чистење на внатрешниот материјал.ОБИЧАЈ ПЕЧАТЕНИ – Лесно да го додадете вашето семејство името, логото, или да омилен текст ако сакате да го персонализирате овие голема потрага кеси.Достапни во различни бои – Сива, Сина и Црна.Со гордост ПЕЧАТЕНИ И ИСПРАТЕНИ ОД САД - Само една боја декорација е дозволено.Прилагодени објекти се заштитени со 's Обичај политика на Враќање. "Изолираната Ручек Кеси се одлични промотивни елементи за секој бизнис.Направена со трајни 150 DPU полиестер ткаенини, овие функција heathered заврши и се достапни во боја опции, кои вклучуваат сива, црна и сина.Шик и професионални во исто време, тие ќе бидат пречекани на саеми и корпоративни конвенции насекаде.Тие поседуваат пространа главната преграда што може да се одржи до шест 8 мл.конзерви, се вклучуваат внатрешен бела кул изолација обвивка, а wraparound патент затворање за лесно и целосен пристап до вашиот содржини, надвор од џеб за екстра простор за складирање, и црна носи на рака за контраст и мир на умот, кога на движење.6 Pack Изолирани Ручек Кеси се топлина запечатени и течење отпорни.Достапни во разни бои - [Бои].Карактеристики : Heathered Ткаенина 6 Pack Изолирани Кулер Ручек Кеси Wraparound Zippered Затворање на Кесата за Целосен Пристап до вашиот Оброк Топлина Запечатени И Течење Отпорни PEVA Обвивка.Одличен За Детска Училиште Lunchbox. ".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата