Hallowell најголемиот Дел Рек 48 W x 24 D x 123 H Сина Uprights/Платина Греди 3 Ниво Стартер Единица-Дрво Дек

Hallowell најголемиот Дел Рек 48 W x 24 D x 123 H Сина Uprights/Платина Греди 3 Ниво Стартер Единица-Дрво Дек

Достапно за вашата нарачка
DEN 1056.00
Залиха:

Крај : Прав Обложени.Вклучува : (2) Uprights, (6) Греди, Пред да се Врати Поддржува.Длабочина : 24".Материјал : Челик.Боја : Морски Сина/ Светло Сива.Масовно Складирање Багажник, Shelving Тип Стартер, Вкупно Ширина 48 Во., Целокупната Длабочина 24 Во., Вкупна Висина 123 Во., Платформа Материјал Честички Одбор, Бр.на Полиците 3, Полица Капацитет 3800 lb., Капацитет 11,400 lb., Shelving Рамка Материјал Челик, Морски Сина/ Светло Сива, Заврши - Shelving и Полици Прав Обложени, Полица Корекција 3 Во., Shelving Пост Мерач 14, Вклучува (2) Uprights, (6) Греди, Пред да се Врати Supports Specifications : Крај : Прав Coated Includes : (2) Uprights, (6) Греди, Пред да се Врати Supports Depth : 24"Материјал : Steel Color : Морски Сина/ Светлина Gray Item : Масовно Складирање Rack Number на Полиците : 4 Capacity по Полица : 3800 lb.Зрак Капацитет : 3800 lb.Капацитет : 11,400 lb.Прилагодлив На Зумот : 3"Ширина : 48"Платформа Материјал : Честички Board Height : 123".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата