Boardwalk BWK4012BLA во 12. Дијаметар Соголување Кат Влошки - Црна (5/Картон)

Boardwalk BWK4012BLA во 12. Дијаметар Соголување Кат Влошки - Црна (5/Картон)

Достапно за вашата нарачка
DEN 658.56
Залиха:

За употреба со машина за брзина од 175 до 350 вртежи во минута.Колор-кодирани за лесна работа идентификација : (бело/црвено : полски/удар, сино/зелено : чистење, кафеави/црни : лента).Црна.За употреба со машина за брзина од 175 до 350 вртежи во минута.Колор-кодирани за лесна работа идентификација : (бело/црвено : полски/удар, сино/зелено : чистење, кафеави/црни : лента).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата