OMAC Алуминиум Работи Одбори Nerf Барови, 2 Парчиња. | Вклопува Kia Soul 2014-2019 Страна Чекор Бар Железнички Замена Дел | Автомобил Надворешност Додатоци

OMAC Алуминиум Работи Одбори Nerf Барови, 2 Парчиња. | Вклопува Kia Soul 2014-2019 Страна Чекор Бар Железнички

Достапно за вашата нарачка
DEN 5757.60
Залиха:

Па овие не се само одличен дизајн додатоци или заштита барови, овие се важни делови за вашето возило да се заврши со.Лесни, аеродинамичен и nonslip дизајн.Инсталацијата е едноставна и безбедна, БЕЗ ДУПЧЕЊЕ потребен така можете да инсталирате сами во вашата гаража но за побрзо резултат може да се погледне за техничар за поддршка премногу.Само цел пред 2 ЧАСОТ.Не универзален fitment, возило за специфични за вашиот автомобил врата чекор.Лесни, аеродинамичен и nonslip дизајн,Не универзална fitment, возило за специфични за вашиот автомобил,Покрај додавање на вредност на надворешноста стил на вашето возило, овие несакани чекори ќе биде, исто така, заштита на двете страни на вашето возило тело работа од било какви удари и пречки во паркиралишта на тротоарот страни или неочекувани штети, гребење во секојдневниот сообраќај.Ќе добиете точно истите производи на слики.Ние брод на ИСТИОТ ДЕН.Овие производи, исто така, ќе им помогне на вашите деца со полесен пристап за да се добие во и надвор од возилото.ДИЗАЈН : Страна Барови се лесни, аеродинамичен и nonslip дизајн.ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : .Покрај додавање на вредност на надворешноста стил на вашето возило, овие несакани чекори ќе биде, исто така, заштита на двете страни на вашето возило тело работа од било какви удари и пречки во паркиралишта на тротоарот страни или неочекувани штети, гребење во секојдневниот сообраќај.Одговара на fixings на оригиналните дупки за монтажа под вашето возило од следниве упатството за корисникот.Направени од највисок квалитет тешки алуминиум материјал за голем отпор.МАТЕРИЈАЛ : Работи Одбори се направени од највисок квалитет тешки алуминиум материјал за голем отпор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата