Уметноста Дрвото на Животот Кармин Случај Кармин Кутија за Носител Со Огледало, Преносни Патување Усна Сјај Торбичка, Водоотпорен Кожа Козметички Складирање Комп?

Уметноста Дрвото на Животот Кармин Случај Кармин Кутија за Носител Со Огледало, Преносни Патување Усна Сјај Торбичка,

Достапно за вашата нарачка
DEN 335.76
Залиха:

Идеален за повеќе наврати, на патување, на шопинг, датира, партии.Секоја Жена Заслужува Да Има Деликатна Живот И Лекување на Себе си Добро.Направи Што Повеќе Деликатна.На овој Начин Не Треба Да се Погледне За Вашиот Кармин Насекаде. Изгледот е отпечатена со спектар на модерни DIY модели, кои се модерни и креативни, и донесе различен и свежо искуство за вашата убавина живот.Кожени Текстура Не Само Што Изгледа Висок Квалитет И Естетски, Но, Исто Така, Ја Продолжува Својата Служба Живот И Не Е Лесно Да Се Оштетат.Земете мал шминка случај во торба, да ги задржи вашите најдобри во секое време.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Носат На Кармин Случај Е Направен Од Микрофибер Кожа, Кој Е Водоотпорен И Многу Мека На Допир.Исто Така, Складирање Тока Се Спречи Кармини Од Лизгање Надвор.Лесно За Чистење, Само Избришете ја Со Хартиена Крпа.МИНИ ГОЛЕМИНА : Големината На Овој Кармин Организатор Е 9.Модерен DIY Модели, Таписерии И Мали Стилови, Едноставни И Стилски Сечење Дизајн, Покажува Повеќе Жени Креативност И Различни.СОВРШЕН ПОДАРОК : Овој Мал Козметички Складирање Торба Е Мал Подарок За Себе И да Си Повеќе Деликатна.Тоа Може Да Се Случи Кога Патуваат, Да Одат На Забави, Референци, Кои Датираат, Многу Наврати.Овој Мал Шминка Организатор, Совршена Како Корисен Подарок За Вашата Мајка, Сопруга, Пријателка, Сестри И Ќерки. Направени од микрофибер кожни, удобни за допир, лесно да се грижи, изгледа едноставна и исклучителна. Секој кармин случај доаѓа со огледало внатре, донесе погодност за вас кога го користите, и секој кармин случај има складирање тока, спречување на вашиот кармин форма на лизгање надвор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата