YIJU Дрвени Виножито Боја на Градежни Блокови Сложувач Играчки Развојни Montessori

YIJU Дрвени Виножито Боја на Градежни Блокови Сложувач Играчки Развојни Montessori

Достапно за вашата нарачка
DEN 2327.76
Залиха:

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Оваа играчка поставите може целосно да се посветам на децата имагинација, децата може да магацинот тоа како тие се замисли, како што се на мост, на тунел, на кривулестиот пат, мал лавиринт, итн.Боја : Multicolor.Материјал : Дрво.Дрвени Виножито Боја Редење Виножито Блокови s око-рака координација, развој на мозокот моќ, проширување на осетливост на бои и форми.Опис : - Дрвени Виножито Боја Редење Виножито Блокови s имагинација, децата може да магацинот тоа како тие се замисли, како што се на мост, на тунел, на кривулестиот пат, мал лавиринт, итн - Добар за подобрување на деца око-рака координација, развој на мозокот моќ, проширување на осетливост на бои и форми - Совршен подарок за kids Size Табела : Виножито Лак Блокови Дијаметар : Околу 30cm/11.81 inch Doll Големина (D x H) : Прибл. 3.8 x 6.5 см / 1.50 x 2.56 inch Rainbow Топки Дијаметар : Прибл. 4.5 cm / 1.77 inch Package Вклучува : 12 Парчиња Дрвени Виножито Редење Toy12 Парчиња Дрвени Виножито Мини Dolls6 Парчиња Дрвени Виножито Balls Note : Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-5мм разлики во size Due на светлината и на екранот разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата