Lonkiktik женска Beanie

Lonkiktik женска Beanie

Достапно за вашата нарачка
DEN 263.76
Залиха:

Акрилик.Еластична затворање.Деликатна конец за шиење, да обезбеди додадена издржливост.Направени на подебели и пријатно акрилик сплетам, со мека fleecy обвивка, супер удобно и топло.Мека руно обвивка, има подобро топлина задржување, да уживаат максимално топлина.Унисекс, еластичен и еластична, Една Големина одговара на повеќето мажи и жени.Големина информации : Капа Обемот : 22-23.6"(56-60cm), Висина : 10.2"(26cm); Круг Шамија Обемот : 19.7-27.6"(50-70cm), Висина : 8.7"(23cm);Ракавици : Големи. 3-во-2 зимски додатоци, можете да го користите овој мулти-функција beanie капа,шамија во собата и ракавици заедно или одделно како што ќе.Тоа ќе го задржи главата, ушите, лицето и вратот топло.Остане топол цело време, одлично за активности на отворено и дневни потоплите.Ова е голема beanie-glove-шамија поставите за секоја прилика. - Совршено погодна за разни неформални прилики, како партија, референци, патува, итн.Тоа, исто така, врши како прекрасен подарок за вашето семејство и пријатели.Information A совршен зимски плетени beanie ракавици & шамија сет!Оваа капа, шамија и ракавици сет, со супериорен плетење и подебели руно обвивка, ќе ви обезбеди со сите-коло заштита од студ, ветер или снег, кој е совршен за зимски и активности на отворено.Ако сакате да знаете повеќе детали или имате било какви прашања, ве молиме да се погледне преку детални страница или контактирајте со сервисот.Функција Пол : унисекс Големина табела : Капа : должина 25.9 cm/10.2", ширина 20cm/24.8" Шамија : должина 22cm/8.7", ширина 23.8 cm/9.4" Апликација : погоден за забава, шопинг и патување итн.Боја : како на сликата прикажани Пакет листата : 1x шапка, 1x шамија, 1 пар на ракавици Известување * вистинската боја може да се разликува малку од онлајн сликата поради монитор во боја settings. * Ве молиме овозможи мало мерење на отстапување за податоци.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата