VNDEFUL10PCS Ѕид Вратата Затка Ѕид Вратата Knob Заштитник,Врата се Справи со Браник Само Лепило Круг Гума Стоп

VNDEFUL10PCS Ѕид Вратата Затка Ѕид Вратата Knob Заштитник,Врата се Справи со Браник Само Лепило Круг Гума Стоп

Достапно за вашата нарачка
DEN 215.76
Залиха:

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% сосема нов и висок квалитет.Материјал : гума; Големина : 4 cm/ 1.6 инч во дијаметар, Боја : бела ;Пакет вклучувајќи 10 PCS.Бела Гума, Штета-бесплатно, без дупчење, отстранување без да остават било остатоци, животна средина пријателски, оваа мала направа ќе биде вашиот голем помошник.Ги штити внатрешните ѕидови од влијанието штета со заштитен контакт точка на ѕид и врата knob.Самолепливи ѕид заштитници : излупете исклучите авто-лепило за хартија на својот грб и може да се држи на мазната површина; Сте имале подобро да ја исчистите површината на прв.Корисни гума guard затка се Избегнат оштетувања на ѕидот кои се предизвикани од рачки на вратите или покрива оштетените holes White Гума, Штета-бесплатно, без дупчење, отстранување без да остават било остатоци, животна средина пријателски, оваа мала направа ќе биде вашиот голем помошник Внимание : пред лепење на тоа, треба да бидете сигурни дека на површината е чиста и сува Пакетот вклучува 10 Парчиња гума ѕид заштитници, може да ги исполнува вашите различни потреби, може да се лепат на ѕидот или под подножјето на вашиот столици или мебел Спецификации : Материјал : rubber Size : 4 cm/ 1.6 инчен во diameter Color : бела.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата