Вратата Затка,од Нерѓосувачки Челик Врата се Запре, Ѕид Заштитник Звук Dampening Браник Метал Ѕид Doorstop/Гума Совет,(1Pack) Солидна Декоративни Тешки Врата Носителот Вратат?

Вратата Затка,од Нерѓосувачки Челик Врата се Запре, Ѕид Заштитник Звук Dampening Браник Метал Ѕид Doorstop/Гума

Достапно за вашата нарачка
DEN 287.76
Залиха:

Тоа е погодно да се грижи за вашите деца кога вратата е отворена. ❤HUTLON вратата стоп ќе донесе вашето семејство повеќе отколку што очекувате.ако не сте целосно задоволни, тогаш контактирајте не и ние ќе ви ги даде 100% наплата на вашата набавка. ❤Спецификација : -Материјал : Нерѓосувачки Челик SUS304 -Заврши : Бранеа Заврши-Тип : buffered вратата затка -карактеристики на Производот : Гума бафер го исклучите ❤Ние нудиме задоволни сервис и гаранција на сите наши врата ќе престане да бидете сигурни дека ќе може да се купи со доверба. ✅Современ дизајн/тешки нерѓосувачки челик со убаво бранеа никел заврши. ❤Широко applicated на Дом и канцеларија, Condo, Училница ,Тоалет ,Гостинската соба ,бања, Прав на соба, Перење соба, Конференциска сала, или какви било други Комерцијални објекти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата