[2021 Ажурирани] во ЖИВО Антена HD Дигитален Проширија за ТВ Затворен со Сигнал Засилувач 200+ Миле 4K HDTV Freeview Антенски за Локалните Канали Работа со Samsung Sony LG Сите Видови S

[2021 Ажурирани] во ЖИВО Антена HD Дигитален Проширија за ТВ Затворен со Сигнал Засилувач 200+ Миле 4K HDTV Freeview

Достапно за вашата нарачка
DEN 527.76
Залиха:

Љубезно Истакна : .Ова понекогаш може да бидат наведени како авто-програма, автоматско скенирање, да барате канали или каналот на скенирање.Само поврзете со вашиот телевизор и нека антенски ја завршат целата работа. Бројот на канали тоа е многу зависи од растојанието и локација. [ Ултра-тенок Удобен Дизајн ] - Нашите ТВ антенски имаат високи перформанси ултра-тенок дизајн, доаѓа со налепница на основата за удобен мулти-позиционирање ви овозможи да го сокрие зад ТЕЛЕВИЗИЈА, се постават рамни на масата, се држи високо на Ѕид или прозорец. Univision и така натаму. Ако вашиот ТЕЛЕВИЗОР не имаат вграден тјунер, Сет Top Box приемник е потребно да се повлече во HDTV сигнали. Ја наместите внатрешна антена во друга локација. (Можете да го Отстраните Монтажни антена засилувач ако вашата куќа е во рок од 20 милји опсег од кулата. [ ЛЕСНО се ИНСТАЛИРА ] - Место на исправноста HD ТВ Антенски во позиција со најдобар прием во вашата куќа,да го поврзете ТВ Антенски да "МРАВКА/ВО" конекторот на задната страна на кој било hd телевизор, скенирање на канали, со избирање на 'Menu' тогаш 'Канал Search' и да уживате во вашето слободно ТВ.Ве молиме скенирање на канали повторно кога ќе се преселат на антенски.Моќ извира покриени од еден ден. Поставување на телевизиска антена на повисоко или блиску до прозорецот може да резултира со подобар прием.Новите еколошки пламен retardant PC мек материјал донесе влага и молња заштита на нашата внатрешна HDTV Антенски. [ Престанат да Плаќаат за Канал Такса ] - Бесплатна алатка за живот за да се добие бесплатна HD канали на големи мрежи достапни во вашата област без месечна претплата или годишни договори!Можете да уживате во вашето слободно ТВ повторно!ТВ Антена може да се подготви во сите на вашите локални вести, временска прогноза, ситкоми, детски и спортски програми апсолутно БЕСПЛАТНО, само ја поврзете со вашиот телевизор и нека антенски ја завршат целата работа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата