Виолетова Лен Европската Vinyard Грозје Печатени Дизајн Tablecloth, во 60 x 120 во, Беж

Виолетова Лен Европската Vinyard Грозје Печатени Дизајн Tablecloth, во 60 x 120 во, Беж

Достапно за вашата нарачка
DEN 599.76
Залиха:

100 % Полиестер.Стил - ажурирајте го вашиот дом со овој атрактивен Европски Vinyard Грозје Печатен Дизајн, кои ќе заличи до вашиот дом, и сигурно ќе додадете една убава на допир на вашата Маса оркестарот.Украс - ја tablecloths имаат совршена комбинација од Големината, со детали, и бојата на кожата, овозможувајќи ви да изберете оваа прекрасна tablecloth.За секоја пригода.Спајс до вашиот дом и да додадете гламур и амбиент.Материјал - тие се произведени од супер тешко носи 100% полиестер, лен изгледа ткаенина, со лесна конструкција дека нема лесно да се кавгата по долгорочна употреба!.Лесно е грижа - Машина перат, ниско ниво на железо ако е потребно.Каталог - пребарување Виолетова Лен да се истражуваат на нашите целиот каталог оглас за дополнителни големи колекции.виолетова лен Беше основана во 1996 година и се постави во почетокот на 1997 година. Виолетова Лен мисија е да се зачува поглед и допир на многу генерации назад "Бабата е прекрасен Tablecloth", додека се фокусира во исто време, на лесен грижа, издржливост и, во многу агресивни цените, и тие се горди да се оствари своите цели и задачи и надвор од нивните очекувања и да имаат оттогаш уживаа фунта углед меѓу нивните илјадници клиенти.европската лозови Насади грозје печатен дизајн, со ресни чипка граница дизајн во различни големи бои • материјал : 100% полиестер • машина перат • Беж Боја материјал : 100 % полиестер.големина за да изберете : • 52 инчен ширина од 70 инчен должина (132 x 178 cm), седишта 4 до 6 луѓе, Правоаголник • 60 инчи круг (152 cm), седишта 4 до 6 луѓе, • 60 инчи ширина од 84 инчен должина (152 x 213 цм), седишта 6 до 8 луѓе, Правоаголник • 60 инчи ширина од страна на 104 инчен должина (152 x 264 cm), седишта 8 до 10 луѓе, Правоаголник • 60 инчи ширина од 120 инчен должина (152 x 305 cm), седиштата 10 до 12 луѓе, Правоаголник.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата