Нов Пакет на 1000 (еез) 1/4 x 3-1/4 Бетон/Ѕидани Завртка AnchorsPhillips Рамна Глава Поставени #TR-5066F Warranity со Pr-Mch

Нов Пакет на 1000 (еез) 1/4 x 3-1/4 Бетон/Ѕидани Завртка AnchorsPhillips Рамна Глава Поставени TR-5066F Warranity

Достапно за вашата нарачка
DEN 9858.00
Залиха:

Сите предмети се сосема нови и добро спакувани.Не ' рѓосувачки челик може да се користи за голем број на апликации и низ голем број на индустрии.ЗАВРТКИ КОИ МОЖЕ да ЗАВИСИ ОД : Многу силни и големи се и за внатрешна и надворешна употреба.Ние го цениме нашите клиенти и нивните мислења!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата