LISHUFANG Нордиските Стил Креативни Дома Бања Ѕидни Декорации Ковано Железо Агол Рек Ѕид Виси Складирање Багажник

LISHUFANG Нордиските Стил Креативни Дома Бања Ѕидни Декорации Ковано Железо Агол Рек Ѕид Виси Складирање Багажник

Достапно за вашата нарачка
DEN 2929.92
Залиха:

Агол дизајн, рационално користење на агол, да стане нова сцена во вашиот дом.Креативни складирање и виси род дизајн, горниот слој може да биде ставен во книги, итн., долниот слој, исто така може да се одржи некои фотографии.Рачно изработени, ситно заварени, шупливи мрежа, убава и практична.Ковано железо заварување виси дупка, виси цврсто, силна носивоста, лесно да се инсталира.Полица продавници ставки, само полиците се продаваат, и други предмети се реквизити.Име на производ : Агол rack Material : ковано iron Heavy : 2.3 KGStyle : Нордиските style Color : ковано злато iron Shape : O shape Size : застанавте круг должина 34cm* десната половина круг должина 34cm* висина 61cm Suitable за : умивалници, соблекувални, кујни, студија соби, итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата